LAGANA POBJEDA U IMBRIOVCU, SLIJEDI SRAZ PROTIV MAĐARSKOG PRVOLIGAŠA

12.06.2016.


PRVE PRIPREMNE UTKAMICE NAŠEGA KLUBA

Naš klub odigrao je prvu pripremnu utakmicu protiv međužupanijskog ligaša, NK Borca iz Imbriovca u povodu 70. godina osnutka tog kluba. Slaven je uveličao rođendan popularnih Jembrovčana i pobijedio rezultatom 6:0. Prvo poluvrijeme završilo je s dva pogotka u mreži županijskog slavljenika.
Pogotke su u prvom poluvremenu za naš klub postigli su Stefan Savić i Vinko Međimorec. U drugom poluvremenu zaigrala je mlađa Slavenova ekipa, a mrežu domaćina tresli su Gregurina, Jajalo, Bistrović i Radić.
Slaven je nastupio u sljedećem sastavu:
Prvo poluvrijeme
Marković, Purić, Međimorec, Musa, Štiglec, Burić, Pokrivač, Arap, Savić, Ejupi, Delić.
Drugo poluvrijeme
Bilandžić, Barić, Šarlija, Katić, Martinaga, Zirdum, Gregurina, Bistrović, Bogojević, Radić, Jajalo.
Sljedeću pripremnu utakmicu Slaven Belupo igra na Gradskom stadionu u Koprivnici iduće subote, 18. lipnja, u 18 sati protiv mađarskog prvoligaša FC Paksija. Mađari su prošlu sezonu završili sedmi na tamošnjoj prvoligaškoj ljestvici i bit će to, u svakom slučaju, prva prava provjera našeg sastava predvođenog trenerom Željkom Kopićem.