KUPNJOM MAJICA NAŠ SE KLUB UKLJUČIO U AKCIJU "PALČIĆ GORE"

05.10.2014.


U humanitarnu akciju koju su zajednički pokrenuli tvrtka Media plus i Klub roditelja nedonošćadi “Palčić”, kupnjom majica s logom “Palčić gore” uključila se i Škola nogometa Slavena Belupa.
Kupljene majice polaznici škole nosili su na jednoj od svojih utakmica i na taj način pokazali da su i oni sudionici ove humanitarne kampanje, kojom se želi educirati šira javnost o problemima s kojima se susreću maleni palčići i njihove obitelji.
– Naš klub se odmah uključio u ovu humanitarnu akciju, kao i na neke prijašnje slične akcije i pokazao da želi pomoći najmanjim herojima u borbi za život. Sretni smo što smo i mi postali donatori ove zaista humanitarne akcije – kazao je sportski direktor Slavena Belupa Josip Omrčen-Čeko.