Krystian Nowak više nije igrač Slaven Belupa, Mladen i Hlevnjak na posudbi u drugoligašima

17.01.2020.


Krystian Nowak više nije igrač Slaven Belupa. Igrač i klub danas su sporazumno raskinuli ugovor. Nowak je u Koprivnicu stigao prije 18 mjeseci, a ukupno je upisao 37 nastupa u našem dresu. Postigao je četiri gola i skupio četiri žuta kartona. Debitirao je u četvrtom kolu prošle sezone u Koprivnici protiv Intera, a prvijenac je postigao u 26. kolu iste sezone protiv Rudeša.

Krystianu želimo zahvaliti na svemu što je učinio za naš klub i sve najbolje u nastavku karijere!

Dodajmo da će dva mlada igrača Slaven Belupa Mihael Mladen i Filip Hlevnjak proljeće provesti na posudbama u Drugoj ligi. Kako bi skupili seniorske minute i seniorsko iskustvo, Mladen će braniti boje Dubrave, a Hlevnjak Sesveta. Našim mladićima želimo sreću na posudbama.