KRK – SLAVEN BELUPO 0:0

26.01.2011.


KRK: Zmajla, Duračak, Hasanbegović, Nenadić, Špalj, Brozić, Tomić, Petrović, Pletić, Pejanović, Čehajić (još su igrali: Grlj, Maglić, Leto, Dominić, Rubčić, Vulin, Jerković, Softić, Skomeršić, Kovačić, Bezak). TRENER: Marin Tomljenović.

SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Nurković), Kokalović (od 46. Bagarić), Rogulj, Poljak (od 70. Geng), Vojnović, Purić (od 46. Poldrugač), Mujanović (od 73. Papa), Milardović (od 46. Nynkeu), Poredski (od 46. Gregurina), Maras, Frljužec (od 46. Kuprešak). TRENER: Mile Petković.

Sudac: Damir Volf (Rijeka).

Strijelci:

U posljednjoj prijateljskoj utakmici priprema na Krku, Slaven Belupo se sastao s istoimenim domaćim trećeligašem i odigrao bez pogodaka – 0:0.
Koprivnički prvoligaš imao je nekoliko vrlo povoljnih prigoda.
U susretu s Krkom trener Petković izveo je najjači sastav u kojem se nitko nije posebno istaknuo. U četvrtak ujutro farmaceuti će na Krku održati svoj posljednji trening nakon kojeg se vraćaju u Koprivnicu.