KRISTIJAN ČAVAL SE VRATIO NA KANTRIDU

11.06.2010.


Nakon trogodišnjih uspješnih nastupa za Slaven Belupo, lijevonogi branič Kristijan Čaval (32) od danas je igrač svog matičnog kluba Rijeke s kojom je potpisao dvogodišnju vjernost.
Iako je popularni „Čaki" s farmaceutima imao ugovor još godinu dana, koprivnički i riječki prvoligaš sporazumno su dogovorili njegov povratak na Kantridu.
Nakon što nam je pristupio Davor Bagarić (25) iz vinkovačke Cibalie, koji je igrač istog profila kao i Čaval, odlučili smo izaći u susret zamolbi Riječanima i pod određenim uvjetima Čavalu dali sporazumni raskid ugovora – kazao je Robert Markulin, direktor Slavena Belupa.
Svoj odlazak iz Slavena Belupa najavio je i vratar Tomislav Pelin, koji navodno ima jednu dobru inozemnu ponudu. Ako Pelin do nedjelje ne realizira transfer u inozemstvo u ponedjeljka će se pojaviti na prvoj prozivci farmaceuta i krenuti s pripremama.