KRENULI RADOVI NA OBNOVI IGRALIŠTA NA GRADSKOM STADIONU

22.05.2018.


Danas su na Gradskom stadionu “Ivan Kušek Apaš” započeli radovi na uređenju nogometnih travnjaka.

Kako je bilo predviđeno s prvim radovima krenulo se na limačkom igralištu na kojem se obavlja iskop zemlje poslije koje će se postaviti drenaža, te obaviti ostali radovi za postavljanje travnate podloge sa sadašnjeg glavnog terena.

Nakon što se završe kompletni radovi na igralištu za limače, odnosno najmlađe uzdanice Slavena Belupa na redu su radovi na glavnom igralištu na koje će se postaviti nova drenaža, novo automatsko zalijevanje te instalacija za grijanje novog hibridnog travnjaka koji će biti potpuno obnovljen i spreman za novu prvoligašku sezonu.

Kompletan projekt samostalno financiraju NK Slaven Belupo (prva faza: iskop, drenaža, automatsko zalijevanje) i Hrvatski nogometni savez (druga faza: postavljanje grijanja i novog hibridnog travnjaka uz godinu dana održavanja).