KRENULE PRIPREME ZA SUSRET SA SPLITOM

20.02.2017.


U Slavenu Belupu nitko ne dvoji da je Dinamo u prvom proljetnom kolu na svom stadionu bio bolji ostvarivši minimalnu pobjedu (1:0), no ostaje dojam da je naša momčad u većem dijelu susreta prikazala dobar nogomet, posebno u završnih pola sata kad je djelovala vrlo sigurno i uz malo sreće mogla doći i do neodlučenog rezultata.
Ono s čime je trener Željko Kopić posebno zadovoljan je pristup igri i angažman koji su igrači pokazali u Maksimiru, dok nije zadovoljan igrom prema naprijed koja nije bila na očekivanoj razini i bez pravih prigoda za pogodak, osim šanse pri kraju utakmice kad se Barić nije najbolje snašo pred vratima Livakovića.
No susret s aktualnim prvakom ostao je iza naše momčadi i Kopić, zajedno sa svojim suradnicima već razmišlja o sljedećem suparniku Splitu koji u subotu gostuje u Koprivnici i koji je neodlučenim rezultatom s Hajdukom pokazao određenu kvalitetu, bez obzira što je pretposljednji na ljestvici s istim brojem bodova kao i posljednja Cibalia.
Zbog toga će ovog tjedna naš stručni stožer, kako je rekao trener Kopić sve podrediti pripremama za utakmicu sa Splićanima koja je vrlo važna za Slaven Belupo, kojem će to biti prvi ovoproljetni prvenstveni nastup pred njegovim navijačima i u kojem želi ostvariti pun uspjeh, odnosno osvojiti sva tri boda.