KOPRIVNIČKI PRVOLIGAŠ U OSMINI FINALA KUPA

20.09.2017.


Slaven Belupo je od svih prvoligaša morao na najduži put u 1/16 završnice Hrvatskog kupa gostujući u Zmijavcima kraj Imotskog gdje se sastao s Croatiom, trenutačno četvrtoplasiranom momčadi Treće hrvatske lige – jug koja u dosadašnjem prvenstvu još nije poražena.

Iako je naša momčad imala više od igre i više povoljnih prigoda nije lako došla do pobjede s borbenim domaćinima, a odlučujući pogodak postigao je Nikola Katić u 34. minuti nakon udarca iz kuta kojeg je izveo “veznjak” Bouadla.

U kupu nikad nije lako i zato je najvažnije da smo se plasirali u osminu finala. Igrali smo dobro, ali je opet izostala realizacija dok domaćini nisu imali nekih posebnih prigoda. Apsolvirali smo Zmijavce i sada krećemo s pripremama za susret s Rijekom koja nam u subotu dolazi u goste – kazao je nakon utakmice u trener Željko Kopić.