KOPRIVNIČKI PRVOLIGAŠ PRIPREMA SE ZA GOSTOVANJE KOD DINAMA

15.07.2014.


Nogometaši Slavena Belupa pod vodstvom trenera Elvisa Scorije i njegovih suradnika pripremaju se za novu prvoligašku sezonu koju će u petak otvoriti s aktualnim prvakom Dinamom u Zagrebu (20.15 sati).
Nema dvojbe da su Zagrepčani favoriti, ali u našem klubu vjeruju da im se mogu dobro suprostavitii pokazati više nego što su pokazali u prošlom prvenstvu.
Trener Scoria neće moći računati na Crepulju i Novinića koji su se oporavili od ozljeda, uključili u puni pogon ali još nisu dovoljno spremni za nastup. Nedostajat će mu i novopridošli Parlov koji još osjeća posljedice ozljede stopala, te Gregurina koji vježba pod posebnim nadzorom.
Scoriji, ali za cijelu sezonu također će nedostajati i mladi reprezentativac Dario Čanađija koji je dogovorno i uz novčanu odštetu napustio klub, te najvjerojatnije pristupiti riječkom prvoligašu ili sestrinskom klubu talijanskoj Speziji.