KOPRIVNIČKI PRVOLIGAŠ ĆE ODIGRATI JOŠ DVIJE PRIPREMNE UTAKMICE

06.02.2017.


Slaven Belupo uspješno odrađuje zimsko pripremno razdoblje uz svakodnevne treninge i odigravanje prijateljskih utakmica.

Nakon sudjelovanja na Arena cupu u Medulinu gdje je odigrao neodlučeno s Rudarom (Velenje) (1:1), izgubio od zaprešićkog Intera(2:1) i Kopera (1:0), te u skupini svladao pobjednika turnira St. Polten (1:0), naš klub je nastavio s pripremama u Koprivnici i odigravanjem prijateljskih susreta u kojima je u dva nastupa postigao isto toliko pobjeda.

Na pomoćnom igralištu koprivničkog stadiona svladao je Hrvatski dragovoljac (2:1), a u subotu u gostima mađarskog drugoligaša Siofoka (4:3) s kojim su uglavnom nastupili juniori i mladi igrači našeg kluba.

Stručni stožer, kako nam je rekao njegov šef Željko Kopić vrlo je zadovoljan dosadašnjim dijelom priprema i uvjeren je da će naša momčad biti potpuno spremna za proljetno prvoligaško natjecanje.

Jučer su slavenaši imali slobodno a danas prije podne nastavili su s treninzima uz koje ih očekuju još dvije prijateljske provjere na kojima će se potpuno iskristalizirati sastav koji će 18. veljače istrčati s Dinamom na maksimirskom stadionu.

U petak (10. veljače) bit će to utakmica sa srpskim prvoligašem Bačkom iz Bačke Palanke, a dan kasnije u Brežicama sa slovenskim prvoligašem Goricom.

U tim posljednjim pripremnim susretima trener Kopić će najvjerojatnije izvesti sastav s kojim će krenuti u drugi dio prvenstva u koje će startati s petog mjesta prvoligaške ljestvice.