KOPRIVNIČANCI U SUBOTU GOSTUJU KOD DINAMA

04.03.2011.


Nakon izgubljene utakmice sa Splitom na startu proljetnog prvenstva, Slaven Belupo u subotu gostuje kod vodećeg Dinama.
Bit će to za farmaceute jedan od najtežih susreta u kojem je maksimirska momčad izraziti favorit i teško je očekivati da će sastav trenera Petkovića do pozitivnog rezultata.
Dinamo je naša najkvalitetnija i uvjerljivo najbolja momčad. Nema dvojbe, da će pozitivan rezultat u Maksimiru biti teško ostvariti, ali nema predaje. Vjerujem, da će naši dečki dati sve od sebe, igrati maksimalno svih 90 minuta i pokazati da je utakmica sa Splitom bio samo loš dan. Ovog tjedna nastojao sam podići momčad jer nam se poraz sa Splićanima nije dobro odrazio na ukupnu atmosferu – naglasio je trener Mile Petković i nastavio:
Gregurina ima tri žuta kartona, dok se Poldrugač još nije oporavio od ozljede. U konkurenciju za najbolju jedanaestoricu vraća se Purić, a pravo nastupa stječe i Jurakić. Bušić će također biti u kombinaciji, jer se potpuno oporavio od operacije tetive i spreman je za igru. Nećemo u karantenu, a u Zagreb ćemo krenuti na dan utakmice – rekao je trener Slavena Belupa Mile Petković.