KOPRIVNIČANCE U SUBOTU OČEKUJE VRLO ZAHTJEVNA UTAKMICA

08.08.2014.


U drugom nastupu novog prvenstva pred svojim navijačima Slaven Belupo dočekuje Istru 1961. Utakmica se igra u subotu na koprivničkom stadionu (19 sati) i ne treba posebno naglašavati da je vrlo značajna za našu momčad, jer nakon ogleda s Puljanima farmaceute očekuju dva gostovanja za redom – Rijeka i Split.

Neće biti lako s Istrom koja je vrlo dobro startala u prve dvije utakmice i odigrala neodlučeno u gostima kod Hajduka i Splita. Morat ćemo naći rješenje za osvajanje bodova, što podrazumijeva strpljivost u igri za otvaranje gostujuće “brave”. Istrijani su poznati po uspješnosti na stranom terenu i zato moramo biti jako oprezni – napomenuo je na konferenciji za novinare uoči utakmice trener Slavena Belupa Elvis Scoria i naglasio:

Očekujemo dosta naših navijača i njihovu podršku s tribina koja će nam biti itekako potrebna. Cesarec je stekao pravo nastupa i sigurno će imati priliku da pokaže svoje vrijednosti. Nedostajat će nam ozlijeđeni Vugrinec, Parlov i Gregurina – zaključio je Scoria koji je svojedobno u nekoliko navrata vodio upravo Istru.

Utakmicu će suditi Domagoj Vučkov (Rijeka), a njegovi pomoćnici bit će Ivica Modrić (Zagreb) i Ivica Radošević (Gospić). Četvrti sudac je Mario Zebec (Cestica), a delegat Ante Vučemilović (Zagreb).