KOPIĆ TRENER KOLA – MEĐIMOREC I POKRIVAČ U NAJBOLJOJ MOMČADI KOLA

16.05.2016.


Naša je momčad na svom posljednjem ovosezonskom prvenstvenom nastupu u gostima kod Splita ostvarila vrijednu i zasluženu pobjedu, svladavši domaćine 2:0.

Bila je to odlična predstava naših igrača koji su od Splićana bili kvalitetniji sastav tijekom cijelog susreta, a prema prigodama koje su imali mogli su postići i uvjerljiviju pobjedu.

Nakon uspjeha u Parku mladeži trener našeg kluba  Željko Kopić je u današnjem broju lista Sportske novosti izabran za trenera kola a u momčadi 36. prvenstvenog kola zbog vrlo dobre i kvalitetne igre našli su se mladi stoper Vinko Međimorec,koji je uspješno zaustavljao najopasnije napadače Splićana, te iskusni vezni igrač i nekadašnji reprezentativac Nikola Pokrivač koji je ujedno od izvjestitelja sa splitskog susreta proglašen igračem utakmice.