KOPIĆ TRENER KOLA – MARKOVIĆ I JOVIČIĆ U NAJBOLJOJ MOMČADI

03.08.2016.


Odlična igra Slavena Belupa i neodlučeni rezultat s Dinamom u Maksimiru donijele su prvom stručnjaku našeg kluba Željku Kopiću epitet trenera kola u listu “Sportske novosti”.
Kopić je svojim taktičkim zamislima potpuno ukrotio Modre i malo je nedostajalo da se nakon pogotka Jovičića (93. minuta) u Koprivnicu vrati s pobjedom. Srećom po Dinamo, Benković je već u prvom napadu izjednačio no ostaje činjenica da je momčad našeg trenera odradila sjajan posao u susretu s velikim favoritom i to na njegovom travnjaku.
Nakon postignutog gola i jako dobre igre u momčad prošlog prvenstvenog kola uvršteni su igrači našeg kluba, vratar Antun Marković i Aleksandar Jovičić, kojemu je to bila prva starterska utakmica za koprivničkog prvoligaša.