KOPIĆ JE VRLO ZADOVOLJAN IGROM I POBJEDOM S FERENCVAROSOM

18.06.2017.


U prijateljskom susretu s mađarskim prvoligašem Ferencvarosom koji je odigran u Kaposvaru i u kojem je Slavena Belupo pobijedio 0:1, trener naše momčadi Željko Kopić izveo je sastav u kojem je nastupilo nekoliko novopridošlih igrača, kao i nekoliko juniora našeg kluba.

Od novih imena igrali su: Goda, Rebernik, Bartulović, Tatar, Telushi i Kendeš, a od juniora Bistrović, Hlevnjak i Bogojević.

Nastupio je i povratnik s posudbe u Solinu Zvonimir Šarlija koji je također ponikao u klupskoj školi nogometa i bio strijelac pobjedonosnog pogotka.

Zadovoljan sam zalaganjem svih igrača u ovoj prvoj pripremnoj utakmici kao i kvalitetom njihove igre. Tijekom cijelog susreta s Ferencvarosom ulagali su velike napore i zasluženo pobijedili – kazao je nakon povratka iz Mađarske trener Slavena Belupa Željko Kopić.

Nakon utakmice u Kaposvaru Slaven Belupo nastavlja s treninzima na Gradskom stadionu, a 24. lipnja odlazi na desetodnevne priprema u Sloveniju (Rogla).