KONCENTRIRANOM IGROM U ZAPREŠIĆU FARMACEUTI SE UVRSTILI U POLUFINALE KUPA

05.12.2013.


Neodlučenim ishodom u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog kupa s Interom u Zaprešiću i pobjedom u prvom ogledu, Slaven Belupo je ispunio očekivanja i zasluženo se uvrstio u polufinale najmasovnijeg nogometnog natjecanja koje je dan ranije ostvarila i Istra 1961 pobijedivši momčad Zadra.
Iako su Interovci nakon koprivničkog susreta vjerovali da mogu iznenaditi farmaceute na svom travnjaku prognoze im se nisu obistinile, već su se ostvarile našem treneru Mladenu Frančiću koji je bio siguran u prolaz svoje momčadi.
Zaprešićani su svoj optimizam gradili na postignutom pogotku u Koprivnici, ali ja sam znao da ćemo u uzvratu igrati koncentrirano i utakmicu odraditi na najbolji način. Sada ćemo se malo osvježiti i pripremiti za dva preostala prvoligaška susreta. U subotu sa Splitom u Splitu i onda s Hrvatskim dragovoljcem u Koprivnici za oproštaj od polusezone. Obje utakmice jako su nam važne i vjerujem da možemo do četiri boda – rekao je Mladen Frančić nakon zaprešićkog ogleda.
Za susret sa Splitom našem će treneru nedostajati “veznjak” Čanađija koji je s Interom u završnici utakmice zbog saplitanja domaćeg igrača prestrogo dobio crveni karton od splitskog suca Strukana, dok će za momčad kandidirati Mato Grgić koji je u prvenstvenom susretu s Rijekom odradio tri javne opomene.