Kombinirana momčad Slaven Belupa remizirala s U-21 reprezentacijom Azerbajdžana

21.05.2019.


Kombinirani sastav Slaven Belupa, sastavljen od igrača koji nisu imali veću minutažu u posljednjim prvenstvenim susretima i od juniora, danas je u slovenskim Odrancima remizirala s U-21 reprezentacijom Azerbajdžana rezultatom 1:1.

Našu je momčad u vodstvo doveo Bogojević u 28. minuti lijepim pogotkom s 20-ak metara, dok su gosti izjednačili iz svojeg jedinog pokušaja u utakmici. Strijelac je u 44. minuti bio Ibrahimli. Valja istaknuti da je naša momčad tijekom cijelog susreta bila bolja, tek je nedostajalo malo koncentracije u završnici kako bi upisala i pobjedu.

Prijateljska utakmica

Odranci: U-21 Azerbajdžan – NK Slaven Belupo 1:1

U-21 Azerbajdžan: Ibrahimov – Mustafayev, Manafov, Gayali, Tamazov – Hajili, Seyidov – Jafargulyev, Ibrahimli, Gasimov – Maharramli. Još su igrali: Popov, Garaev, Azizov, Muradov, Mardanov, Dashdamirov, Aghazada. Trener: Milan Obradović.

Slaven Belupo: Kurtanjek – Karamarko, Hlevnjak, Nowak, Goda – Bogojević, Plantak, Mlinarić, Bongongui – Jelić, Lima. Još su igrali: Kratzl, Kožarić, Lisjak i Liklin. Trener: Ivica Sertić.

Strijelci: 0:1 Bogojević 28′, 1:1 Ibrahimli 44′