KOKALOVIĆ PROPUŠTA GOSTOVANJE U ZADRU

05.11.2012.


Danas prije podne nogometaši Slavena Belupa održali su prvi trening nakon neodlučenog rezultata sa Splitom.

Iako trener Ferenčina ne može prežaliti što je njegova momčad na svom stadionu ispustila pobjedu tri minute prije kraja, dozvolivši da brojčano slabiji gosti postignu izjednačujući pogodak za 2:2, koprivnički strateg već se okrenuo gostovanju kod Zadra s kojim će farmaceuti igrati sljedeće subote i nažalost opet nastupiti znatno oslabljeni.
Uz ozlijeđenog Raka i Batarela, koji su izgubljeni do kraja jesenskog dijela prvenstva u momčadi Slavena Belupa u Zadru neće biti ni kapetana Elvisa Kokalović, koji je sa Splićanima dobio treći žuti karton.
Nema dvojbe, da će Ferenčina imati problema sa sastavom i da će opet prigodu za nastup morati dati nekom od igrača s klupe.