"Klinci" Slavena Belupa osvojili prvo mjesto

20.12.2011.


Na završnici malonogometnog dvoranskog prvenstva  Nogometnog saveza Bjelovarsko-bilogorske županije za mlađe uzraste (U-14), koje se već nekoliko zima igra pod nazivom Petica, nastupile su kao gosti i tri momčadi Slavena Belupa.

U konkurenciji 16 ekipa koje su sudjelovale u prednatjecanju na turnirima u Čazmi, Garešnici i Velikom Trojstvu u samoj završnici „klinci“ Slavena Belupa, rođeni 1997. godine bili su uvjerljivo najbolji, osvojili prvo mjesto i veliki pehar organizatora.

U finalnoj utakmici protiv vršnjaka Bjelovara momčad Slavena Belupa bila je bolja i pobijedila 4:1. Najbolji igrač turnira bio je Sandro Rajić iz naše škole nogometa, koji je u završnom susretu postigao tri pogotka te s ukupno 19 golova bio i najbolji strijelac cijelog natjecanja.

„Klince“ Slavena Belupa do osvajanja prvog mjesta vodio je trener Vedran Medenjak, koji je bio vrlo zadovoljan nastupom najmlađih farmaceuta i njihovim igrama na cijelom turniru.

Za pobjedničku momčad Slavena Belupa su igrali: Tihelina, Bogdan, Kovačić, Rebić, Rajić, Sajko Makvić, Mustač.