Klafurić trener kola, Krstanović igrač kola, Bogojević u najboljih 11

20.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa slavili su u prvom kolu HT Prve lige protiv Dinama u Maksimiru rezultatom 0:2. Prema izboru dnevnog lista Sportske novosti najbolji Slavenaš u Zagrebu bio je Ivan Krstanović koji je za svoju prezentaciju zaradio 20 bodova i status najboljeg igrača prvog kola. Svoje mjesto u najboljih 11 pronašao je i Bruno Bogojević koji je osvojio četiri boda. Podsjetimo, obojica su bili strijelci za pobjedu protiv Dinama.

Valja istaknuti i da je naš trener Dean Klafurić u svom debiju na klupi Slaven Belupa i u svom debiju u HNL-u ponio titulu trenera kola.

– Uvjerio je momčad da se mogu nositi s Modrima, a kao nagrada stigla je pobjeda. I nije nju inicirala pogreška Livakovića, nego igra i fanatična borbenost Klafurićeve mlade momčadi predvođene s nekoliko iskusnika – istaknule su Sportske novosti.

Čestitamo našim igračima i treneru!