KATIĆ I IVANOVSKI “MATIRALI” ISTRU NA KOPRIVNIČKOM STADIONU!

07.05.2017.


U vrlo važnom susreta za peto mjesto prvoligaške ljestvice naša je momčad na Gradskom stadionu bila bolja od Istre 1961 i zasluženo osvojila sva tri boda, pogocima Katića i Ivanovskog.

Puljani su dobra ekipa, igrali su vrlo organizirano i dugo nam je trebalo da dođemo u vodstvo. Učinili smo to minutu prije kraja poluvremena kada je Katić vrlo lijepim udarcem glavom pogodio mrežu Ivušića – kazao je nakon utakmice trener naše momčadi Željko Kopić i dodao:

U drugom dijelu utakmice bili smo mnogo bolji, postigli još jedan pogodak iako smo imali znatno više od igre i nekoliko jako dobrih šansi. Zadovoljan sam igrom i čestitke igračima na zasluženoj pobjedi – istaknuo je između ostalog trener Slavena Belupa koji je već za sutra ujutro zakazao trening, dok je prvi stručnjak Istre Marijo Tot rekao:

Slaven Belupo je bio bolji, zasluženo pobijedio iako smo se nadali osvajanju boda. Mislim da će na kraju prvenstva Koprivničanci biti peti, iako mi imamo dobar raspored – zaključio je trener istre.