Karlo Lulić transferiran u talijanski Frosinone

30.08.2021.


Nakon Törlesa Knölla, Slaven Belupo je ostvario još jedan transfer u aktualnom prijelaznom roku. Karlo Lulić nakon dvije godine napustio je naš klub te će od danas braniti boje talijanskog Frosinonea.

– Htio bih se zahvaliti svima u klubu na prekrasne dvije godine u Koprivnici. Bilo je lijepih i malo manje lijepih trenutaka, ali ostat će mi u sjećanju ona najljepša. Stekao sam u ove dvije godine prijatelje za cijeli život i stvarno hvala svima što sam se od prvog dana osjećao kao da sam kod kuće. I dalje ću vjerno pratiti svoj klub i navijati kao da sam i dalje član istoga. Nikad zbogom, samo doviđenja – rekao je sada već bivši veznjak Slaven Belupa.

Lulić je u dresu Slaven Belupa ukupno upisao 69 nastupa, 63 u prvenstvu i šest u Kupu te je postigao tri pogotka, po jedan Interu, Osijeku i Šibeniku. Debitirao je u 5. kolu sezone 2019/2020. u gostujućoj pobjedi nad Istrom 1961 rezultatom 2:3.

Karlo, hvala ti na svemu što si učinio za naš klub i želimo ti sreću u nastavku karijere.