Karlo Lulić, Stipe Bačelić Grgić i Nemanja Glavčić u momčadi kola

18.02.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u 22. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige svladali Hajduk u Koprivnici rezultatom 2:1. Najistaknutiji pojedinci u tom susretu, prema izboru dnevnog lista Sportske novosti, bili su vezni igrači Slavena. Karlo Lulić, Stipe Bačelić Grgić i Nemanja Glavčić pronašli su svoja mjesta u idealnoj momčadi kola. Lulić je za svoju prezentaciju dobio 15 bodova, Bačelić Grgić šest, a Glavčić tri. Valja istaknuti da je reakcija Gorana Parackog pred sam kraj susreta kada je klizećim startom spasio svoj gol proglašena obranom kola, dok je ‘bomba’ Ivana Krstanovića s 25 metara koja je završila u golu Hajduka za 2:1 proglašena pogotkom kola. U ukupnom poretku za ‘Žutu majicu SN’, najboljeg igrača Hrvatski Telekom Prve lige, u vodstvu su Petković iz Dinama i Marić iz Osijeka s 95 bodova, dok je Krstanović deveti s 36.