Karlo Lulić na jednogodišnjoj posudbi u Slaven Belupu

09.08.2019.


Karlo Lulić stigao je u Slaven Belupo na jednogodišnju posudbu iz belgijskog Waasland-Beverena. Lulić je rođen 10. svibnja 1996. godine u Novoj Gradiški, a može ‘pokriti’ sve pozicije u veznom redu. U svojoj je karijeri branio boje Osijeka i Rudeša u Hrvatskoj, Sampdorije u Italiji, Bohemiansa u Češkoj te Waasland-Beverena u Belgiji. Prošle je sezone u Prvoj belgijskoj ligi skupio 23 nastupa. Valja istaknuti da je u mladim selekcijama Hrvatske nogometne reprezentacije igrao 26 puta pritom postigavši tri pogotka.

– Drago mi je što sam došao u Slaven Belupo, u klub odlične reputacije. Nadam se da ću pomoći ekipi u najboljoj mogućoj mjeri, ali velike najave o svom učinku ne bih želio davati. Najbitnije mi je što prije se uklopiti u momčad i onda na terenu pričati. Prošao sam pripreme tako da s fizičkom pripremom nemam problema. Moja prirodna pozicija je pozicija ‘desetke’, ali igrat ću tamo gdje mi trener kaže i tome se prilagoditi. Najbitnije je da krenemo s boljim rezultatima što prije, nadam se već od nedjelje protiv Hajduka – rekao je Lulić po dolasku u klub.

Lulić bi pravo nastupa trebao steći za utakmicu petog kola u kojem naša momčad gostuje kod Istre 1961.

Karlo, dobrodošao i sretno ti!