Karlo Lulić i Božo Mikulić predstavljali Slaven Belupo na Lino višebojcu

31.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa Karlo Lulić i Božo Mikulić predstavljali su jučer naš klub na Lino višebojcu, sportskom natjecanju hrvatskih osnovnih škola u kojem se nagrađuje pravi, pozitivan, sportski duh. Natjecanje koje organiziraju Podravka i Sportske novosti održano je u Osnovnoj školi Antun Nemčić Gostovinski, a ukupno je sudjelovalo više od 200 osnovnoškolaca. Lulić i Mikulić, uz rukometašice Podravke Vegete Anu Debelić i Nikolinu Zadravec, bodrili su natjecatelje, davali im savjete kako da stignu do pobjede, a na kraju su najboljima dijelili nagrade. Sportsko druženje proteklo je uz obilje smijeha, veselja, navijanja i natjecateljskog duha, a na kraju su pobjede odnijeli Dora Ferčec i Petar Jagić, najvišebojaci iz šestog razreda.