Kapetan Mateas Delić potpisao novi ugovor sa Slaven Belupom!

24.05.2019.


Kapetan Slaven Belupa Mateas Delić danas je potpisao novi ugovor sa Slaven Belupom! Delić je produžio vjernost našem klubu na radost trenera Ivice Sertića, ali i svih ljudi u klubu.

– Nije bilo uopće upitno hoćemo li produžiti ugovor s našim kapetanom ili ne. Delić ostaje u svlačionici kao lider i kapetan i zbog toga smo svi zajedno sretni jer je primjer kako se svi dečki trebaju ponašati u svlačionici i van nje i kakav im treba biti pristup na svakom treningu. Siguran sam da će i iduće sezone svojim karakterom i pristupom voditi ovu momčad i svojim prezentacijama razveseljavati, kako nas, tako i sve navijače našeg kluba – rekao je Sertić.

Sretan je nakon potpisa bio i sam Delić.

– Sve smo se dogovorili u par minuta. Nisam dvojio ni sekunde želim li ostati ili ne. Zaista sam presretan jer je ovo moj klub i moj dom. Novi ugovor mi je još jedan motiv da nastavim raditi što više i što jače kako bismo iduće sezone svi zajedno napravili korak više i ostvarili rezultat koji bi učinio i nas i sve koji su uz klub sretnima. Sutra se protiv Rijeke želimo oprostiti na pravi način od sezone i navijača, a zatim uzeti kratak odmor, napuniti baterije i onda na pripremama zapeti najjače što možemo. Hvala ljudima u klubu na povjerenju i učinit ću sve da im se svojim pristupom odužim – rekao je Delić.

Istaknuo je Delić kako su mu do sada u našem klubu dvije utakmice ostale u posebnom sjećanju. Prva je bila gostovanje kod Athletic Bilbao, a druga gostovanje kod Hajduka prošle sezone. U prvoj je zabio gol pred tridesetak tisuća ljudi momčadi koja je kasnije osvojila Europsku ligu, a u drugoj je pak zabio za prvu, povijesnu pobjedu na Poljudu. Kaže, iduću koju će pamtiti želi tek odigrati.

Istaknimo još jednom da naš kapetan sutra igra 300. utakmicu u dresu Slaven Belupa. Treba li bolji poziv da sutra dođete na Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš?