KANTRIDA JE IZAZOV ZA FARMACEUTA

30.10.2009.


Nakon što su se u utorak u Puli u susretu s Istrom 1961 uvrstili u četvrtinu finala Hrvatskog kupa, farmaceuti u subotu gostuju na Kantridi gdje će odigrati prvoligašku utakmicu s Rijekom.
– Respektiramo Rijeku i njihovu kvalitetu, ali na Kantridu odlazimo s velikim ambicijama. Podigli smo formu i vjerujem, da ćemo to pokazati s Riječanima. Na raspolaganju su mi svi igrači osim Jurića, koji se nakon ozljede prsta uključio u puni trenažni proces, ali još nije spreman za igru. Koja će jedanaestorica istrčati na Kantridi odlučit ću uoči utakmice – kazao je trener Slavena Belupa Zlatko Dalić.
U dosadašnjem jesenskom prvenstvu koprivnički prvoligaš još nije pobijedio u gostima i utakmica na Kantridi je izazov za osvajanje sva tri boda, ako prikaže igru koju je posljednjih nekoliko kola prezentirao na Gradskom stadionu.