Kadetima puni plijen u Sesvetama

28.10.2023.


Kadeti Slaven Belupa osvojili su sva tri boda na gostovanju u Sesvetama. Momčad trenera Vedrana Purića slavila je rezultatom 0:2, a pogotke za pobjedu postigli su Sokač u 36. i Marić u 44. minuti. Naši kadeti tako stigli do šestog boda u posljednja dva kola te su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva.

Pioniri su remizirali rezultatom 2:2. Pod vodstvom trenera Karla Galinca, mladi Slavenaši su imali vodstvo 0:2 golovima Zrinskog i Mitrovića, no domaćin se uspio vratiti do kraja susreta i osvojiti bod. Naši pioniri trenutno su jedanaesti na prvenstvenoj ljestvici.

Juniori trenera Marije Gregurine poraženi su na gostovanju kod Rijeke rezultatom 3:2, a pogotke za našu momčad postigli su Jagušić i Mrdaković. Juniori su trenutno 16. momčad prvenstva.

Kadeti: Kolar, Habijanec, Ivančić, Tomašek, Papac, Sokač, Aščić, Marić, Glavica, Kucel, Vrančić. Još su igrali: Bilješko, Bukal, Gale, Tomić. Trener: Vedran Purić.

Pioniri: Vdović, Danković, Bosek, Jerčinović, Kutleša, Zrinski, Mitrović, Granatir, Matulin, Kolar, Lukić. Još su igrali: Kuhanec, Kučina, Jurić, Stručić, Solina, Špoljarić. Trener: Karlo Galinec.

Juniori: Letica, Riđan, Matejaš, Mrkela, Petrović, Žuškin, Bošnjak, Mrdaković, Jagušić, Kaurin, Krušelj. Još su igrali: Krstanović, Vlašić, Herceg. Trener: Mario Gregurina.