Kadeti uvjerljivi protiv Cibalije

30.04.2021.


Kadeti Slaven Belupa uvjerljivo su slavili u 22. kolu Prve HNL. Momčad trenera Vedrana Purića bila je bolja od Cibalije i zasluženo stigla do sva tri boda rezultatom 4:1. Pogotke za našu momčad postizali su po dva puta Zvonarek i Peršinović. S novom pobjedom mladi su Slavenaši stigli do svog 33. boda te su trenutno petoplasirana momčad prvenstva.

Pioniri trenera Slavka Mešnjaka upisali su poraz rezultatom 1:2. Jedini pogodak za Slaven Belupo postigao je Bošnjak iz kaznenog udarca. Slavenaši se nakon 22 kola nalaze na diobi šestog mjesta s 31 bodom, koliko imaju i Sesvete.

Juniori su pak nesretno izgubili od Dinama u 23. prvenstvenom kolu. Momčad trenera Želimira Mešnjaka pogodila je gredu pri rezultatu 0:0, a onda u 90. i 94. minuti primila pogotke i izgubila s 0:2. Mladi Slavenaši su šesti s 28 osvojenih bodova.