Kadeti svladali Rudeš, juniori do boda protiv Dinama, limačima turnir u Zadru

22.10.2023.


Kadeti Slaven Belupa svladali su Rudeš rezultatom 1:0 u 10. kolu Prve nogometne lige. Jedan i tri boda vrijedan pogodak za momčad trenera Vedrana Purića postigao je Aščić u 34. minuti susreta. Mladi Slavenaši sada su 11. momčad prvenstva s 10 osvojenih bodova.

Pioniri nisu bili iste sreće. Pod vodstvom trenera Karla Galinca poraženi su s minimalnih 0:1. Kao i starije kolege, pioniri su trenutno jedanaesti na ljestvici.

Juniori trenera Marija Gregurine su pak stigli do velikog boda protiv Dinama. Iako su gubili 0:2, autogolom gostiju i golom Hercega su stigli do remija protiv, do danas, lidera prvenstva.

Valja istaknuti i naše limače. Pod vodstvom trenera Olivera Kihasa Drvoseka osvojili su zadarski Cataleya Cup. Grupu su prošli kao prvoplasirani, a onda su u četvrtfinalu, polufinalu i finalu postigli 11 pogodaka i osvojili zlato. Jakov Palčić zaslužio je nagradu za najboljeg igrača turnira.

Bravo za sve Slavenaše.