Kadeti slavili u Zadru

05.09.2023.


Kadeti Slaven Belupa upisali su pobjedu na teškom gostovanju u Zadru u četvrtom kolu Prve HNL. Mladi Slavenaši slavili su rezultatom 0:1, a pogodak odluke postigao je Vrančić u 44. minuti utakmice. Bio je to četvrti osvojeni bod za naše kadete koji su trenutno desetoplasirana momčad lige.

Pioniri su poraženi rezultatom 3:1. Iako je naša momčad vodila do zadnjih 15 minuta pogotkom Kutleše, Zadrani su preokrenuli susret i osvojili sva tri boda. Pioniri su nakon četvrtog kola 12. s tri osvojena bodova.

Bolje sreće nisu bili ni juniori koji su gostovali u Ždralovima. Mladost je pobijedila rezultatom 2:0. Juniori Slavena trenutno su šesnaestoplasirana momčad prvenstva.

Sastav kadeta: Podhraški, Habijanec, Vrančić, Ivanda, Krapec, Sokač, Aščić, Marić, Brundić, Glavica, Sović. Klupa: Pomahač, Gale, Bukal, Ivančić, Šargač, Toth, Tomić. Trener: Luka Prvčić.

Sastav pionira: Vdović, Danković, Blaguški, Granatir, Kutleša, Zrinski, Jurić, Pavičić, Kolar, Lukić, Premec. Klupa: Trupković, Kuhanec, Bosek, Kučina, Bugarin, Solina, Špoljarić. Trener: Vedran Purić.

Sastav juniora: Šašek, Krušelj, Petrović, Matejaš, Žuškin, Medved, Piškor, Bošnjak, Mrdaković, Jagušić, Herceg. Klupa: Letica, Begić, Gal, Riđan, Škvorc, Kaurin, Hrvić. Trener: Marijo Dodik.