Kadeti slavili u Varaždinu, pionirima bod

25.04.2021.


Kadeti Slaven Belupa ostvarili su pobjedu u 21. kolu Prve HNL. Momčad trenera Vedrana Purića slavila je na gostovanju kod Varaždina rezultatom 0:1, a jedini pogodak na utakmici postigao je Knežević koji je u 33. minuti susreta zatresao vlastitu mrežu. S nova tri boda mladi su Slavenaši stigli do svog 30. ukupno u pete pozicije na prvenstvenoj ljestvici.

Pioniri su remizirali rezultatom 1:1 s Varaždinom. Domaćin je poveo u 55. minuti preko Lušića, dok je naša momčad do boda došla golom Bošnjaka pet minuta kasnije. Naši pioniri su pod vodstvom trenera Slavka Mešnjaka trenutno na diobi petog mjesta Sesvetama i Cibalijom. Sve tri momčadi imaju po 31 bod.

U idućem će kolu pioniri i kadeti Slaven Belupa odmjeriti snage s Cibalijom u Koprivnici.