Kadeti slavili protiv Zadra

21.02.2024.


Kadeti Slaven Belupa osvojili su važna tri boda u 17. kolu Prve nogometne lige. U Koprivnici su svladali vršnjake Zadra rezultatom 2:1, a pogotke vrijedne tri boda postigli su Aščić u prvom i Tambić u drugom poluvremenu. Bila je to sedma pobjeda Slavenaša koji su trenutno osmoplasirana momčad prvenstva s 21 osvojenim bodom, dva manje od petog Rudeša.

Pioniri su protiv Zadra remizirali rezultatom 1:1. Naša je momčad povela preko Kolara u 17. minuti, no gosti su se uspjeli do kraja susreta doći do boda. Prava je šteta što su Slavenaši u posljednjoj minuti susreta propustili stopostotnu priliku za sva tri boda. Pioniri su trenutno 11. s 11 osvojenih bodova.

Juniori su poraženi na gostovanju kod Hajduka u Splitu. Iako su tijekom cijele utakmice bili ravnopravan takmac, domaćin je iskoristio jednu nepažnju naše obrane i slavio s 1:0. Mladi Slavenaši su trenutno 10. sa 17 osvojenih bodova.

Sastav juniora: Šašek, Riđan, Matejaš, Katalinić, Petrović, Žuškin, Bošnjak, Mrdaković, Kaurin, Vlašić, Krušelj. Klupa: Letica, Begić, Mrkela, Krstanović, Hrvić, Herceg, Jagušić. Trener: Mario Gregurina.

Sastav kadeta: Kolar, Habijanec, Ivančić, Cvitanić, Glavica, Polić, Sokač, Aščić, Marić, Šivalec, Kucel. Klupa: Podhraški, Geci, Tomić, Tambić, Papac, Vrančić, Bilješko. Trener: Vedran Purić.

Sastav pionira: Vdović, Danković, Bosek, Kutleša, Jerčinović, Novak, Mitrović, Zrinski, Bogić, Kolar, Pavičić. Klupa: Sokač, Stručić, Premec, Kučina, Gašpert, Granatir, Špoljarić. Trener: Karlo Galinec.