Kadeti slavili na gostovanju kod Gorice

08.05.2023.


Kadeti Slaven Belupa oprostili su se od sezone slavljem u zadnjem kolu na gostovanju kod Gorice. Momčad trenera Marija Gregurine bila je bolja rezultatom 1:2, a pogotke za pobjedu postigli su Vlašić u 62. i Bošnjak u posljednjoj minuti susreta. Naši kadeti završili su sezonu kao osmoplasirana momčad prvenstva s 34 osvojena boda. Ukupno su upisali 10 pobjeda, četiri remija i 12 poraza, uz gol razliku 36:43, a valja istaknuti da su stigli i do polufinala Kupa.

Pioniri su pod vodstvom trenera Vedrana Purića upisali poraz rezultatom 2:0 te su nakon 26 odigranih kola završili kao 12. momčad prvenstva s 23 osvojena boda. Pet pobjeda, osam remija i 13 poraza, uz gol razliku 26:39, rezime su sezone. Baš kao i kadeti, i naši pioniri stigli su do polufinala Kupa.

Juniori su u 26. kolu Prve HNL minimalno poraženi na gostovanju kod Dinama u Zagrebu s 1:0. Momčad trenera Marija Dodika trenutno je devetoplasirana s 32 osvojena boda, a do kraja prvenstva ostala su još četiri kola.