KADETI SLAVILI, JUNIORI IZGUBILI

31.10.2011.


U gostima kod vršnjaka zagrebačke Lokomotive kadeti Slavena Belupa postigli su prvu prvenstvenu pobjedu. Svladali su svoje suparnike – 1:2 i osvojili tri vrlo vrijedna boda. Strijelci za kadete našeg kluba bili su Arap i Međimorec.

Juniori Slavena Belupa nisu bili tako uspješni. Izgubili su sa 2:0, iako su imali nekoliko vrlo izglednih prigoda.

Kadeti su nas obradovali svojom prvom pobjedom, dok su juniori uz dobru igru nažalost izgubili. Nisu imali sportske sreće, koja je im je u nekim ključnim trenucima itekako nedostajala. Uz nekoliko promašenih stopostotnih prilika Čanađija je promašio i jedanaesterac, što je bilo presudno za ovaj susret – kazao je Borivoj Milivojević, predstavnik našim mladih nogometaša i dodao:

U nedjelju nam u goste dolaze kadeti i juniori Šibenika i vjerujemo da ćemo konačno ostvariti dvije pobjede s kojima bi poboljšali svoj plasman na ljestvici. Kadeti igraju u 10, a juniori u 12 sati – naglasio je Borivoj Milivojević.