Kadeti Slaven Belupa uvjerljivo svladali crnogorsku Budućnost, slijedi im utakmica protiv sarajevskog Željezničara

01.08.2018.


Kadeti Slaven Belupa svladali su crnogorsku Budućnost s uvjerljivih 4:0 u prvom kolu skupine Međunarodnog turnira “Branko Čavlović Čavlek” koji se ovog tjedna igra u Karlovcu i Dugoj Resi. Mladi Slavenaši su, pod vodstvom trenera Dalibora Gorupića, svladali prvaka Crne Gore golovima Grubešića i Haračija. Obojica su mrežu tresli dva puta.

– Igrali smo protiv odličnog protivnika koji nas je na startu utakmice pritisnuo. Ipak, nakon što smo se othrvali pritisku, nametnuli smo se i dominirali utakmicom i u potpunosti zasluženo slavili. Čestitam svojim dečkima koji su po izuzetno visokoj temperaturi dali svoj maksimum i ostvarili pobjedu – rekao je Gorupić.

Naše kadete nova utakmica čeka već sutra i to protiv sarajevskog Željezničara.

SASTAV SLAVEN BELUPA: Kratzl – Nikić, Tumpić, Ganžulić, Štajerec – Perić, Marijanović, Vuić, Tolić – Harači, Grubešić. Još su igrali: Jendrić, Matoničkin, Štefanec, Ognjenović, Mađarić, Tomić, Mikulić. Trener: Dalibor Gorupić.