Kadeti Slaven Belupa upisali veliku pobjedu na gostovanju kod Rijeke

19.11.2019.


Kadeti Slaven Belupa upisali su veliku pobjedu na gostovanju kod Rijeke. U 12. kolu Prve HNL svladali su trećeplasiranu momčad prvenstva rezultatom 1:2. Momčad trenera Želimira Mešnjaka povela je u 11. minuti pogotkom Arambašića, a na 0:2 povisio je Crnoja u 62. minuti susreta. Do kraja utakmice domaćin je uspio stići tek do počasnog gola preko Simčića. Kadeti našeg kluba trenutno su sedmoplasirana momčad prvenstva s 18 osvojenih bodova, šest manje od Rijeke.

Pioniri trenera Slavka Mešnjaka nisu bili iste sreće. Iako su pružili solidan otpor te nakon prvih 45 minuta ‘u nogama’ imali neriješen rezultat, Rijeka je slavila rezultatom 2:0. Mladi Slavenaši trenutno su 12. s deset osvojenih bodova. U idućem kolu pioniri i kadeti Slaven Belupa odmjerit će snage s vršnjacima splitskog Hajduka. Utakmice će se u nedjelju s početkom u 10 sati i 11:45 igrati u Koprivnici.