Kadeti Slaven Belupa svladali Inter i došli na peto mjesto prvenstvene ljestvice

16.09.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, pioniri i kadeti, jučer su u Koprivnici odmjerili snage s vršnjacima zaprešićkog Intera u petom kolu Prve HNL. Kadeti su ostvarili pobjedu rezultatom 1:0 i tako stigli do visokog, petog mjesta na prvenstvenoj ljestvici. Tri boda momčadi trenera Želimira Mešnjaka donio je svojim pogotkom Bartolić u 41. minuti susreta. Mladi Slavenaši tako su stigli do svog desetog boda u pet odigranih kola.

Iste sreće nisu bili pioniri trenera Slavka Mešnjaka koji su u izjednačenoj utakmici upisali poraz identičnim rezultatom. Za pobjedu Intera zabio je Verić u 55. minuti susreta. Pioniri su trenutno deseti na prvenstvenoj ljestvici s četiri osvojena boda.

Mladi Slavenaši će u idućem kolu snage odmjeriti snage s vršnjacima Međimurja u Čakovcu.