Kadeti Slaven Belupa najuspješnija perspektivna muška sportska ekipa

06.02.2024.


Kadeti Slaven Belupa proglašeni su najuspješnijom perspektivnom muškom sportskom ekipom u 2023. godini na tradicionalnoj dodjeli nagrada najuspješnijim sportašicama, sportašima i sportskim ekipama u 2023. godini održanoj u dvorani Doma mladih, u organizaciji Zajednice športskih udruga grada Koprivnice.

Naši kadeti prošlu su sezonu završili kao šestoplasirana momčad prvenstva, dok su u Kupu stigli do polufinala. Nagrade su dobitnicima u ime Grada Koprivnice uručili gradonačelnik Mišel Jakšić i predsjednica Zajednice športskih udruga grada Koprivnice Jasmina Stričević.

Čestitke mladim Slavenašima!

Članovi ekipe: Letica Mihael, Perić Mihael, Blažeković Mauro, Vrančić lvan, Petras Jan, Kaurin Leon, Sokač Andro, Leon Bošnjak, Vlašić Frano, Marić Patrik, Šimunic Paolo, Podhraški Gabriel, Petrović Marko, Canjuga Petar Noa, Sertić Niko, Pokos Jan, Gizdavec Adrian, Aščić Marko, Marić Ante, Kucel Fran, Ivanda Hrvoje. Kolar Teo, Vidaković Fran, Tomašek David, Brundić Josip. Stožer: Mario Gregurina, Željko Sokač, Dražen Papac, Domagoj Baričić.