Kadeti se od sezone oprostili pobjedom nad Sesvetama

01.06.2022.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, kadeti i pioniri, odigrali su svoje posljednje prvenstvene utakmice u ovoj sezoni. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostili su vršnjake Sesveta.

Kadeti su pod vodstvom trenera Marija Gregurine slavili rezultatom 3:2. Naša je momčad povela u devetoj minuti golom Katalenca, dok su gosti izjednačili preko Radoša u 18. Do kraja prvog poluvremena u novo vodstvo Slaven je doveo Jagušić. Sesvete su se još jednom u susret vratile golom Radoša, a onda je u 70. Katalenac, svojim drugim pogotkom, stavio ‘točku na i’ i donio sva tri boda našim kadetima. Mladi Slavenaši sezonu su završili na 10. mjestu s 28 osvojenih bodova.

Pioniri su pak pod vodstvom trenera Gorana Volfa remizirali u utakmici bez pogodaka. Iako su imali nekoliko dobrih šansi, rezultat se nije mijenjao s početnih 0:0. Prvenstvo su završili kao devetoplasirana momčad s 30 osvojenih bodova.