Kadeti II i stariji pioniri II brončani u Vinkovcima i Varaždinu

29.08.2023.


Mlađi kadeti Slaven Belupa osvojili su treće mjesto na jakom, 25. po redu, turniru “Mravunac-Fegali” odigranom u Vinkovcima. Pod vodstvom trenera Domagoja Baričića upisali su pobjedu protiv Cibalije rezultatom 3:0, dok ih je poraz od Hajduka rezultatom 1:2 odveo u borbu za broncu. Mladi Slavenaši su golom Bilješka svladali Rijeku s 1:0 i tako osvojili treće mjesto.

Uspješni su bili i stariji pioniri II koji su na varaždinskom Špancir kupu, u konkurenciju godinu dana starijih momčadi, također osvojili broncu. Momčad trenera Matije Škrinjara prošla je grupu u konkurenciji Ban Jelačića, Varteksa i Slobode 2, a u polufinalu nesretno, nakon lutrije jedanaesteraca, izgubila od slovenskog Aluminija. U utakmici za treće mjesto Slavenaši su svladali Slobodu 1 s 2:0 i tako osvojili treće mjesto. Valja istaknuti da je naš Tin Mrzlečki bio najbolji strijelac turnira.

Čestitamo mladim Slavenašima!

Sastav kadeta II: Pomahač, Blažotinec, Maltar, Ivančić, Sović, Bilješko, Vuk, Jurić, Tomić, Vlašić, Orehovec, Fabić, Miklošić, Canjuga, Meler, Poliakov, Djorić, Vicić.

Sastav starijih pionira II: Kos, Sokač,  Legemec, Rašić, Varvir, Todorić, Jerbić, Tomec, Kopjar, Vadlja, Gašpert, Kukleščak, Latin, Kolar, Pavićić, Hemetek, Mrzlečki, Tomić, Bači.