KADETI I JUNIORI PORAŽENI U OSIJEKU

03.10.2011.


Kadetska i juniorska momčad Slavena Belupa ostale su bez bodova u 7. prvenstvenom kolu kod svojih vršnjaka u Osijeku.

Oba koprivnička sastava prikazala su na osječkom travnjaku slabu igru i zasluženo izgubila sa po 3:1, dovela u nezavidan položaj na ljestvici, posebno kadeti koji su posljednji bez ijedne pobjede u dosadašnjem natjecanju.

Juniori su trenutačno osmi, što je ispod očekivanja najava prije nove prvenstvene sezone u kojoj su planirali plasman u vrhu.

Strijelac za kadete našeg kluba u Osijeku bio je Bošnjak, a za juniore Brlek. 

U sljedećem kolu u subotu na igralištu s umjetnom travom na koprivničkom stadionu kadeti i juniori Slavena Belupa ugostit će odgovarajuće momčadi Hrvatskog dragovoljca. Kadeti će igrati u10, ajuniori u 12 sati.