KADETI I JUNIORI OBRADOVALI NA PROLJETNOM STARTU

27.02.2012.


Kadeti i juniori Slavena Belupa uspješno su krenuli u drugi dio prvenstva. U prvom proljetnom nastupu Prve HNL za mlade nogometaše pobijedili su, kao domaćini, odgovarajuće momčadi Splita.

Naši kadeti slavili su s 4:2, dok su juniori bili još uvjerljiviji i pobijedili 4:0.

Strijelci za kadete Slavena Belupa bili su Pejaković, Marić s 11 metara, Jambor i Novačić, dok je za juniore dva pogotka postigao Maretić, a po jedan Čanađija i Bukovac. 

–       Mnogo nam znači dvostruka pobjeda u prvom proljetnom kolu s kojom smo najavili znatno veće mogućnosti naših mladića. Kadeti su s tri osvojena boda odmaknuli od začelja, dok su juniori pokazali da im je mjesto u vrhu ljestvice. U susretu sa Splićanima naši su se juniori pokazali kao znatno bolja momčad i još se jednom vidjelo da na njih u klubu možemo najozbiljnije računati – rekao je Josip Omrčen-Čeko, direktor škole nogometa i trener juniorske momčadi Slavena Belupa.

U sljedećem kolu kadeti i juniori našeg kluba gostuju kod zagrebačkog Dinama.