KADETI I JUNIORI IZGUBILI NA KANTRIDI

21.05.2012.


Kadeti i juniori našeg kluba opet su ostali bez bodova u prvenstvu Prve HNL za mlade momčadi.

U 29. kolu gostovali su kod vršnjaka Rijeke koji su nakon bolje igre osvojili svih šest bodova.

U susretu kadetskih sastava Riječani su pobijedili 2:1, dok su u ogledu juniorskih momčadi slavili s 4:2.

Pogodak za naš kadetski sastav postigao je Jambor, a za juniore strijelci su bili Maretić i Matej Bubnjić.

–   Riječani su bili bolji u obje konkurencije iako smo prvi postigli pogotke. Nažalost, nismo uspjeli zadržati prednost i sada se moramo koncentrirati na dva posljednja kola u kojima se odlučuje o poretku na ljestvici – istaknuo je trener juniora Slavena Belupa Josip Omrčen-Čeko i dodao:

–   U utorak gostujemo kod Croatije Sesvete, dok u subotu dočekujemo kadetski i juniorski sastav Istre. Neće biti lako, ali vjerujem da ćemo imati više uspjeha i pokazati bolje igre nego do sada – završio je trener i direktor škole nogometa Omrčen-Čeko.