Kadeti 2 u Vinkovcima svladali Rijeku i osvojili treće mjesto na jakom turniru

27.08.2021.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, Kadeti 2, pod vodstvom su trenera Vedrana Medenjaka osvojili treće mjesto na jakom 23. Memorijalnom kadetskom turniru “Mravunac-Fegeli” u Vinkovcima. Slavenaši su nakon 3:0 pobjede nad Cibalijom golovima Vidakovića i dva puta Šimunica te poraza od Hajduka u grupi u utakmici za treće mjesto svladali vršnjake Rijeke nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Rezultat u regularnom dijelu igre bio je 1:1, a strijelac za našu momčad bio je Premec. U raspucavanju su golove postigli Kaurin, Premec i golman Markušić koji je prethodno Riječanima obranio jedanaesterac.

– Čestitam svojim igračima na uspjehu. Osvojili smo treće mjesto na jednom izuzetno jakom turniru na kojem su sudjelovale ponajbolje momčadi tog godišta u Hrvatskoj. Ovo nam je ujedno bila u priprema za iduću sezonu u kojoj će većina ovih igrača igrati u Prvoj HNL baš protiv ovih protivnika. Drago mi je da smo na kraju imali spretnosti i znanja i svladali Rijeku nakon raspucavanja jer je to dečkima bila nagrada za zalaganje koje su pokazali u svim utakmicama – rekao je trener Kadeta 2 Vedran Medenjak.

Bravo Slavenaši!