Kadeti 2 osvojili regiju, Prednatjecateljima dva zlata i bronca u Čakovcu

27.05.2024.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, kadeti 2, koji se natječu u Prvoj NL Sjever osvojili su prvenstvo! Momčad trenera Domagoja Baričića skupila je u 24 utakmice ukupno 56 bodova i iza sebe ostavila Varaždin, Bjelovar, Varteks, Graničar, Viroviticu, Međimurje, Mladost i Radnik. Ukupno su naši dečki zabili 82 pogotka, a primili samo 13 u cijeloj sezoni.

Valja istaknuti i naše Prednatjecatelji 2 i Prednatjecatelje 3 koji su pod vodstvom trenera Josipa Teteca u Čakovcu osvojili dvije zlatne i jednu brončanu medalju. Prednatjecatelji 2, dječaci rođeni 2016. godine, osvojili su zlato, a u svojoj momčadi imali su i najbolje igrača turnira Nou Ruka i najboljeg golmana turnira Jakova Ferlindeša.

Prednatjecatelji 3, dječaci rođeni 2017. godine, bili su podijeljeni u dvije ekipe te su osvojili prvo i treće mjesto.

Bravo, Slavenaši!

Sastav Kadeti 2: Podhraški, Pomahač, Fabić, Žganec, Blažotinec, Sović, Maltar, Tomić, Canjuga, Vicić, Bilješko, Geci, Vuk, Volf, Šivalec, Jurić, Orehovec, Miklošić, Poliakov, Djorić, Papac, Šambar, Meler. Trener: Domagoj Baričić.

Sastav Prednatjecatelji 2: Švaco, Ferlindeš, Kukleščak, Loinjak, Ruk, Stanešić, Markić, Osman, Pakasin, Bojanić. Trener: Josip Tetec.

Sastav Prednatjecatelji 3: Švaco, Rumek, Beši, Krstitović, Popijać, Blažeković, Draganić. Trener: Josip Tetec.