Kadeti 2 osvojili prvenstvo

02.06.2022.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, kadeti 2, koji se natječu u Prvoj NL Sjever osvojili su prvenstvo! Momčad trenera Vedrana Medenjaka skupila je u 21 utakmicu ukupno 46 bodova i iza sebe ostavila Varaždin, Varteks, Međimurje, Bjelovar, Mladost iz Ždralova, Radnik iz Križevaca i Viroviticu. Ukupno su naši dečki zabili 65, a primili 18 golova u sezoni. Pehar pobjednika uručio im je instruktor regije Sjever Sergej Milivojević.

Valja istaknuti i naše Pionire 2 koje vodi trener Karlo Galinec. Iako godinu dana mlađi od većine klubova u ligi, mladi Slavenaši su završili kao drugoplasirani u Prvoj NL Sjever. Iako su imali isti broj bodova kao Varaždin i 24 gola bolju gol-razliku, na stranu Varaždinaca presudio je gol u gostima u međusobnom omjeru.

Čestitke našim dečkima na izvrsnoj sezoni!