Kadeti 2 i pioniri 2 prvi nakon jesenskog dijela prvenstva

25.11.2021.


Kadeti 2 (U17) Slaven Belupa prvi su nakon jesenskog dijela prvenstva Prve nogometne lige Sjever. U posljednjem kolu svladali su Varteks rezultatom 4:0 i tako završili polusezonu na vrhu tablice s 23 osvojena boda. Momčad trenera Vedrana Medenjaka ukupno je upisala sedam pobjeda te po dva remija i dva poraza uz gol razliku +23.

Pioniri 2 (U15) trenera Karla Galinca također su prvi dio sezone završili kao prvoplasirana momčad prvenstva. U deset kola ostvarili su devet pobjeda i jedan remi uz gol razliku 40:5, a u posljednjem jesenskom kolu svladali su Međimurje s 2:1.

Juniori 2 (U 19) trenera Marija Dodika završili su drugi sa sedam bodova manje od Varaždina, mlađi pioniri (U13) pod vodstvom trenera Matije Škrinjara su četvrti, dok su limači (U11) trenera Domagoja Baričića završili drugi s četiri boda manje od Varaždina.

Bravo dečki!