KADET SLAVENA BELUPA DRAGAN PAVLOVIĆ NALAZI SE NA PROBI U TALIJANSKOJ ROMI

20.03.2013.


Dragan Pavlović, mladi reprezentativac Hrvatske (U-17) i član kadetske momčadi našeg kluba otišao je na probu u redove talijanskog prvoligaša Rome.

U kadetskom sastavu Slavena Belupa kojeg vodi trener Ivica Sertić, Pavlović igra na mjestu desnog bočnog i jedan je od njegovih najboljih igrača.
Prema riječima sadašnjeg trenera prve momčadi Slavena Belupa i donedavnog sportskog direktora kluba Romana Sovića radi se o vrlo darovitom igraču koji se istaknuo na niz prvenstvenih utakmica u Prvoj HNL za mlade nogometaše.
Zadovolji li Dragan Pavlović stručnjake poznatog talijanskog kluba iz Serie A, Slaven Belupo će stupiti u pregovore o njegovom odlasku uz novčanu odštetu koja bi trebala biti prihvatljiva za naš klub i Romu.