JURIĆ I LAPIĆ SPREMNI ZA DINAMO

25.02.2009.


Nakon osvojenih bodova na startu proljetnog prvenstva sa Šibenikom, nogometaši Slavena Belupa pripremaju se za nedjeljno gostovanje kod Dinama, koji je nakon izgubljene utakmice u Splitu vodeće mjesto na ljestvici morao prepustiti Hajduku.
U sastavu Farmaceuta u Maksimiru neće biti Elvisa Kokalović koji je sa Šibenikom dobio treći žuti karton, ali će za najbolju jedanaestoricu kandidirati Stipe Lapić koji se oporavio od ozljede i Mario Jurić, koji je uoči susreta sa Šibenčanima imao virozu. Njima će se najvjerojatnije priključiti i Dino Kresinger, koji se također oporavio od ozljede. Treneru Mili Petkoviću za gostovanje u Maksimiru nedostajat će jedino Kristijan Čaval, koji je kod dr. Eduarda Roda u koprivničkoj bolnici prije nekoliko dana bio podvrgnut artroskopiji lijevog koljena i najvjerojatnije će biti spreman za nastup 8. ožujka kada u Koprivnici gostuje Inter iz Zaprešića.